Супутникова пошукова система FENIX ( FX - 400)

Супутникова пошукова система FX400 (далі — Фенікс) є ефективним комплексом програмно-апаратних засобів та оперативно-організаційних заходів з виявлення транспортного засобу і повернення його своєму власникові.

FX-400 це автономний GPS трекер — маяк українського виробництва зібраний на базі найкращих сучасних електронних компонентів, які відповідають світовим стандартам і гарантують якісну роботу обладнання протягом багатьох років.

Компактні розміри пристрою і тривалий час роботи робить FX-400 відмінним інструментом контролю пересування вантажів, тварин, наземного транспорту та інших рухомих об’єктів.

FX-400 збирає дані про місцезнаходження та історію пересування об’єктів і передає їх на сервер за GSM-каналом, використовуючи для цього SIM-карту оператора зв’язку.

У разі викрадення автомобіля його власник повідомляє про викрадення диспетчеру диспетчерського центру або самостійно переводить Фенікс у режим Пошук. Це можна зробити на сайті або за допомогою мобільного додатку. Після активації, Фенікс починає надсилати на спеціальний сайт дані про всі свої переміщення і про своє поточне місцеперебування. За командою з сайту або з мобільного додатка — Фенікс  заблокує двигун транспортного засобу. Двигун може бути заблокований також за допомогою посилання  SMS.

Фізично Фенікс не під’єднується до бортової мережі. При цьому автомобіль може оснащуватися одним або кількома екзекуторами — спеціальними виконавчими пристроями блокування двигуна. Фенікс керує екзекуторами дистанційно, за допомогою спеціального захищеного радіоканалу.

FX-400 є герметичним автономним пристроєм, який приховано встановлюється в транспортний засіб, і може протягом тривалого часу (до 15-ти років) перебувати в режимі Очікування, зовні ніяк себе не проявляючи.